Невидима їстівна плівка

Невидима їстівна плівка


Warning: strlen() expects parameter 1 to be string, array given in /var/www/service/data/www/ru.service-pack.com.ua/_controls/includes/classes/class.sys.php on line 1190

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/service/data/www/ru.service-pack.com.ua/_controls/includes/common-top.php on line 481
03/December/2021(Fri) |

Ізраїльський агротехнологічний стартап Sufresca розробив невидиме їстівне покриття для подовження терміну придатності свіжих овочів та фруктів.

Біорозкладна емульсія на водній основі складається з натуральних харчових інгредієнтів із вдосконаленими властивостями, аналогічно упаковці з модифікованою атмосферою. «Упаковка» від Sufresca уповільнює дозрівання свіжих продуктів після збирання та процеси гниття.

«Наші їстівні покриття ідеально підходять для заміни всього звичайного пластикового пакування, – стверджує Ефрат Бокер-Феррі, генеральний директор стартапу. – Їх легше впроваджувати на підприємствах, вони вимагають менших інвестицій та навіть перевершують найсучаснішу упаковку, як от з модифікованою атмосферою».

Покриття Sufresca визнано безпечним для всіх фруктів і овочів Управлінням з контролю якості харчових продуктів та лікарських засобів. До того ж, воно відповідає нормам ЄС щодо окремих фруктів.

Нова розробка вже пройшла успішне тестування на помідорах різних сортів, огірках та манго. Невидима упаковка розробляється окремо для кожного продукту, враховуючи фізіологічні аспекти плода, хімічний склад та фізичну структуру кутикули.

Встановлено, що покриття подовжує термін зберігання плодів до двох тижнів. Їстівна упаковка може не лише сприяти зменшенню кількості харчових відходів, а й допомогти викорінити проблему глобального сміття.