Комбінована упаковка від Greiner Packaging

Комбінована упаковка від Greiner Packaging


Warning: strlen() expects parameter 1 to be string, array given in /var/www/service/data/www/ru.service-pack.com.ua/_controls/includes/classes/class.sys.php on line 1190

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/service/data/www/ru.service-pack.com.ua/_controls/includes/common-top.php on line 481
22/July/2021(Thu) |

Компанія Henkel для бренду Somat тепер використовує екологічно чисту картонно-полімерну тару виробництва Greiner Packaging, яка на 50% містить вдруге перероблений поліпропілен, отриманий з відходів домогосподарств кінцевих споживачів.

Раніше подібна упаковка для капсул Persil 4in1 була удостоєна нагороди World Star Award 2021, ще одного продукту Henkel. Це відмінний приклад того, як Greiner Packaging і Henkel продовжують спільний розвиток на основі тісних і постійних відносин, в тому числі роблячи свої пакувальні рішення більш екологічними.

«Наш давній клієнт, компанія Henkel, шукав інноваційне рішення для комплексної упаковки нових капсул Somat Excellence 4in1, що представляють собою капсули з миючим засобом для посудомийних машин, що містять порошок і три види гелю в водорозчинній оболонці. Ефективне ущільнення для запобігання попадання вологи в упаковку було особливо важливо, і Greiner Packaging надала ідеальне рішення, запропонувавши і тару, і кришку», – коментує Андреас Ауінгер, менеджер міжнародних проектів Greiner Packaging.