Одяг з перероблених пляшок на Тижні моди у Нью-Йорку

Одяг з перероблених пляшок на Тижні моди у Нью-Йорку

11/Март/2020(Ср) |

Українська дизайнерка представила одяг з перероблених пляшок на Тижні моди у Нью-Йорку.

Українка вшосте представила свою колекцію на нью-йоркському Тижні моди. Цього разу дизайнерка Світлана Бевза в створенні одягу використані інноваційні текстури із перероблених матеріалів/
 
Дизайнерка переконана, що «мода не мусить існувати ціною життя нашої планети, а майбутнє — за етичним ставленням до природи та виробництва».
 
У нову колекцію увійшли трикотажні сукні й топи, виконані з поліестеру із перероблених пластикових пляшок, що зібрали на дні океану. Інші особливі моделі створили з переробленого деніму.
 
Світлана Бевза – успішна українська дизайнерка, чиї роботи продаються не тільки в Україні, але і в Європі, Америці та Азії. У Світлани є особливий почерк, колекції бренду BEVZA завжди відрізняються мінімалістичністю, елегантністю, архітектурним кроєм і якоїсь аристократичністю.
 
Комбінезон бренду BEVZA представлений в новій осінньо-зимовій колекції, яку Світлана Бевза показала кілька місяців тому в Нью-Йорку. Колекція має назву CLOSET і присвячена мінімальному набору речей, який повинен бути в гардеробі кожної дівчини.
 
Український бренд модного одягу і аксесуарів Bevza зайняв нішу мінімалізму в 2006 року. Основні риси бренду Bevza – це простота, чуттєвість і підкреслена акуратність. Чисті і точні лінії, архітектурний крій одягу, монохромні кольори і сміливість дизайну в поєднанні з індивідуальністю є головною особливістю українського бренду. Поняття Bevza WD (white dress – біле плаття) – це “must-have” бренду, символ чистоти і мінімалізму.